داروی قطعی درمان سرطان – پیشگیری و درمان از سرطان – سرطان سینه | سرطان پوست | سرطان خون | سرطان ریه | سرطان معده

داروی قطعی درمان سرطان

by پیشگیری از سرطان in اکتبر 26, 2016
پژوهشگر و مخترع دانشگاه آزاد واحد قزوين با همکاري تيم متخصص پزشکي، دامپزشکي، بيوشيمي و داروسازي موفق به کشف و ساخت دارويي براي درمان قطعي انواع سرطان، بيماري‌هاي ويروسي و همچنين کشف دارويي براي درمان بيماري آرتروز شدند.

به گزارش مشرق به نقل از فارس، قاسم تک دهقان، سرپرست تيم تحقيقاتي در اين رابطه گفت: اين دارو با فرمولاسيون جديدي که تاکنون نمونه مشابه آن وجود نداشته، ساخته شده و توانايي نابودي تمامي سلول‌هاي سرطاني بدخيم را دارد.

28

وي افزود: مهمترين ويژگي اين دارو بر خلاف داروهاي موجود که علاوه بر عوارض زياد و از بين بردن سلول‌هاي سالم اين است که هيچ عارضه‌اي بر روي سلول‌هاي سالم نداشته و باعث درمان قطعي بيماري مي‌شود.

اين محقق گفت: فاز اول و دوم اين تحقيق يعني مرحله کشت سلولي بر روي سلول‌هاي سرطاني بدخيم از نوع سرطان سينه، استخوان، کبد، کليه و B.K گوساله که جزو مقاوم‌ترين سرطان‌ها هستند با موفقيت کامل انجام شده و چندين بار هم تکرار شده است.

وي اظهار داشت: اين دارو اثرات ضد ويروسي بسيار قوي داشته و در مرحله کشت سلولي توانسته ويروس‌هاي ” IBR ” و ” fmb ” و نيوکاسل را نابود کند.

 

37

تک دهقان همچنين از کشف دارويي جديد براي درمان آرتروز براي اولين بار در جهان خبر داد و افزود: داروي اکتشافي موجب درمان 90 درصد از بيماران شده و نتيجه کاملاً رضايت بخش بوده است.

سرپرست تيم تحقيق، گفت: اين داروي گياهي با يک عمليات شيميايي در فرآيند پيچيده بر روي مواد گياهي به دست آمده است و مقدمات آزمايش نهايي در حال انجام است.

وي با توجه به استقبال گسترده کشورهاي پيشرفته از اين دستاورد، تصريح کرد: همت و تلاش مسوولان، لازمه تسريع روند نهايي شدن دارو و استفاده فراگير بيماران نيازمند است.

پیشگیری از سرطان

Leave a Reply